Batoo.cz

Vegan produkty

Časy, kdy byly veganské produkty jen v našich fantaziích a v obchodech nedostupným zbožím jsou ty tam. Veganství je stále rozšířenější a reagovat na to začínají také prodejci. Nakupovat můžeme v kamenných prodejnách i v e-shopech a vybírat můžeme ze široké nabídky. 

Co a kde nakoupit?  Přesně tím se budeme zabývat rubrice “Veganské produkty” a budeme se snažit zodpovědět některé otázky o veganském zboží na našem trhu.

Jaké veganské produkty (potraviny) jsou k sehnání?

Dozvíte více o sortimentu veganských pochoutek, jako jsou: pomazánky, deserty, sladkosti, rostlinná mléka a “mléčné” výrobky, margaríny, náhražky masa, tofu a tak dále. Zavedeme Vás nejen do světa zdravé výživy. Také Vám napovíme, co nakoupit, když byste rádi trochu zhřešili.

Co můžu použít při vaření?

Najdete zde také články o veganských přísadách, aby se Vám lépe vařily recepty z naší kuchařky.

Čím nahradit živočišné potravinové doplňky?

Nezapomeneme ani na ty, co se věnují sportu, nebo chtějí něco udělat pro své zdraví. Proto se zaměřím i na veganské doplňky stravy, vitamíny a výživu.

Můžu nosit kožené věci aniž bych ubližoval(a) zvířatům?

Žádné obavy, existují také vegan alternativy oblečení. Kůže je nahrazena syntetikou nebo rostlinným vláknem, takže seženete vegan koženou obuv, bundy, pásky i peněženky.

Seženu vegan výrobky, které jsou zároveň ekologické?

Ekologie a veganství jdou ruku v ruce a výrobci o tom ví. Ekologické a veganské prostředky na mytí, praní či čištění můžou být na denním pořádku. Jinak to není ani s veganskými pastami na zuby či eko kartáčky.

A nezapomeneme ani na hodnocení! Z našich recenzí se dozvíte, které výrobky jsou kvalitní, abyste si byli jistí, že nekupujete zajíce v pytli.